Janne ilmoittautui out

Stubu varalla Jos ei tuu täys rosteri.

Olli, profiilikuva
Olli

En ehtinyt ajoissa.

Timo

Moi,

Stadin Starojen perinteiset kesäjäät alkavat 2.5. Kesävuoroilla pelaajien määrä on rajattu kahdelle veskarille ja 20 pelaajalle. Myös irtovuoropelaajat voivat osallistua vuoroille.

Jäävuoron hinta on 16 euroa ja vuorot on maksettava seuran tilille heti vuoron jälkeen tai viikoittain. Tilinumero on FI05 1834 3500 0159 57.

Jos et pääse vuorolle, se tulee perua vuoroa edeltävänä iltana klo 18 mennessä. Vuorolle ilmoittautuminen = maksettava vuoro.

Terveisin
Timbe